wracaj.

Czemu zawsze dostajemy coś „zamiast”? Zamiast miłości przyjaźń, zamiast dobra zło. Zupełnie jakby los snuł plany przeciwko nam, jakby nam robił na złość. Czy nie ma znaczenia to czego chcemy? To może przez ta nasza małomówność i „a może się domyśli”. Ludzie są dziwni.
Ja jestem dziwna.
Chyba powoli nadszedł czas, kiedy czuję się nieco rozdarta między rocznikową dorosłością, a chęcią powrotu do dzieciństwa. Może powinnam spoważnieć i przestać marzyć, bo przecież większość tych marzeń i tak się nie spełnia. Koniec z wiarą w bajkowe zakończenia i zakładanie z góry, że zawsze zły bohater się zmieni, bo ludzie tak łatwo się nie zmieniają tylko my zaczynamy ich tolerować, bo wstyd nam przyznać przed samym sobą, że tak naprawdę też jesteśmy źli, zakłamani i myślimy tylko o sobie. Pokolenia zadufanych w sobie egoistów.

__________________________________________________

Dobrze mieć paru mniej złych egoistów i paru ludzi którzy zryją Twój mózg do końca bo swój mają już do końca rozwalony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>